Pátek, 1 března, 2024
NewsSpolečnost

Ve městě závodili běžci. Připraven byl i čtvrtmaraton

Již příští sobotu vyběhnou sportovci do ulic Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi v rámci dalšího ročníku Městského běhu Brandýsem a Boleslaví.

Ulice budou v sobotu 20. května patřit běžcům všech věkových kategorií. Dospělí závodníci opět změří své síly při čtvrtmaratonu nebo v závodu na pět kilometrů. Společně z Panské zahrady odstartují v 15:00.

Registrovat se na Městský běh Brandýsem a Boleslaví je možné už nyní, a to prostřednictvím stránek www.brandysko.cz/mestskybeh. 

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Do konce dubna bylo startovné 300 Kč. Při registraci od 1. do 20. května je pak startovné za 500 Kč. Součástí je i startovací balíček, který si spolu s číslem budete moci v Infocentru v Kočárovně vyzvednout od 19. května. Na trase a v cíli pak bude připraveno občerstvení.

Na jaký běh se přihlásíte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Ještě před hlavními závody rozběhají Panskou zahradu děti. Na Dětský běh, který již tradičně pořádá Brandýský Matýsek, je možné se hlásit do 12. května přes webový formulář na stránkách: www.brandyskymatysek.cz. A opět jsou připraveny kategorie od těch úplně nejmenších po zkušené běžce. Chystá se i doprovodný program pro celé rodiny.

Zdroj: Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments