Středa, 17 dubna, 2024
KrimiNews

VIDEO: V Brandýse hořelo další auto. Tentokrát pod zámkem

AKTUALIZOVÁNO: Dva požáry osobních aut likvidovali dnes hasiči v Brandýse nad Labem. Dopoledne hořelo u nádraží, večer pod zámkem. Jeden člověk byl při požáru zraněn.

Auto v centru začalo hořet po desáté hodině dopoledne nedaleko nádraží v Brandýse nad Labem. Na pomoc vyjely dvě jednotky hasičů včetně JSDH Brandýs nad Labem. Hasiči poskytli zraněnému první pomoc.

„Požár v motorové části vozidla jsme dostali rychle pod kontrolu a v současné době provádíme chlazení,“ informovali středočeští hasiči. Nešlo o elektroauto.

Mluvčí záchranářů Monika Nováková uvedla, že pacient měl popáleniny na dlaních. Po nezbytném ošetření byl převezen do brandýské nemocnice.

Další auto začalo hořet kolem půl desáté večer v ulici Na Celné pod zámkem. „Ležela sem v posteli, když se ozvala první rána. To auto hořelo a bouchalo. Zásah hasičů byl neuvěřitelný a rychlý. Jsou to opravdu profíci,“ řekla redakci svědkyně Lucie Soukupová. Plameny dostali hasiči pod kontrolu za pár minut. Hořel zaparkovaný jeep. Příčina požáru není zatím známa. Na místě byly dvě jednotky HZS Stará Boleslav a JSDH Brandýs nad Labem.

Video: Lucie Soukupová

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments