Úterý, 18 června, 2024
Zprávy

Stará Boleslav byla ve čtvrtek bez vody

Nejméně 12 hodin netekla ve čtvrtek voda ve většině ulic Staré Boleslavi kvůli pracím na vodovodním řádu. Přistaveny byly náhradní cisterny. Vodárny vyzvaly k předzásobení vodou.

Středočeské vodárny o přerušení dodávky informovaly na svém webu s tím, že voda nepoteče ve čtvrtek od 7:00 do 19:00 hod. Další dvě hodiny bude probíhat odkalování a odvzdušňování vodovodního řadu.

Voda nepoteče téměř v celé Staré Boleslavi. O dodávku vody nepřijdou lidé v těchto ulicích: Táhlá, Konětopská, Dříská, Generála Sedláčka, Všetatská, Hlavenecká, Křenecká, Borecká, V Mýtkách, Kasárna, ČSD a TRW.

Cisterny s pitnou vodou budou přistaveny v ulici Generála Lišky, křižovatka Okružní a 5. května, křižovatka Sídliště a Na Kloboučku a parkoviště u Normy.

„Z tohoto důvodu se vážení zákazníci, prosím předzásobte dostatečným množstvím vody. Bližší informace Vám také rádi poskytneme na tel. 326 905 379,“ uvedl Stavokomplet.

V pátek pak nepoteče voda od 12:00 do 14:00 hod. v ulicích Tylova, Smetanova, Škroupova, Aloise Kalvody, Josefa Suka, U Továrny.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments