Čtvrtek, 18 července, 2024
NewsPříroda a ekologie

Rybáři s pražskými povolenkami obsadili Labe a Proboštská jezera

Rybářská stráž spolu s policií provedla minulý víkend kontrolu rybářů na řece Labi. Jednomu z rybářů byla zadržela povolenka. Mnoho z lovících mělo podle rybářské stráže vydané povolenky v Praze.

Kontrola proběhla minulou sobotu na revírech 411050 a 411165 spolu s poříční policií. Zkontrolováno bylo 40 rybářů. Zadržená povolenka byla kvůli chybějícím dokladům k lovu, a sice státního rybářského lístku.

„Musím podotknout, že z těch 40 lovících, bylo 90 % ukrajinských občanů a ve větším počtu povolenky vydané v Praze 5. Ve většině případů nedostatky ve formě špatně zapsané docházky k vodě a špatně zapsané úlovky ryb,“ informoval člen rybářské stráže.

Rybáři vše napravili a společně si vysvětlili. Na akci se podílela poříční policie z Nymburku.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
25 dní před

Za dobu cca posledních 3 let se situace na Labi, pořád jen zhoršuje, jsem z Kostelce a chodím hlavně pod elektrárnu, vláčku už tam vůbec nemá smysl zkoušet, dravci vydrancovaní, možná občas sumík, bolen se povede ale jinak nic candát 5 let zpátky nic a neviděl jsem, že by tam někdo něco chytil a to bývalo jedno z lepších míst. Ráno v 4:30 tam nenajdu místo, obsazené většinou UA rybáři, už mě to nebaví.

Dušan
Dušan
25 dní před

Jsem také z Kostelce a mám stejné zkušenosti. Asi dojde k přejmenování z Českého svazu na Ukrajinský. A to již nekomentuji jak se chovají na místě. Chlast, hluk a bordel jsou jejich společnici. Jak přijedou znechuceně odcházím.

Tomas
Tomas
24 dní před
Reply to  Dušan

Tyto strasti sou po celé Vlasti…