Čtvrtek, 30 května, 2024
DopravaNews

Řidiči se musejí obrnit trpělivostí. Opravuje se u Záp, Čelákovic, Polerad i Líbeznic

Krajští silničáři rekonstruují silnici II/244 od Líbeznic až po Kostelec nad Labem. Oprava momentálně probíhá v první etapě. Uzavřená je také silnice z městyse Zápy a silnice u Čelákovic.

„Jedná se o rekonstrukci silnice II/244 od křížení se silnicí I/9 přes obec Měšice do zhruba šestého kilometru před městem Kostelec nad Labem,“ uvedli silničáři k první zmíněné opravě.

V rámci toho se opravuje také silnice III/2449 mezi obcí Polerady a Brázdimem. Měla skončit v květnu, ale o měsíc byla prodloužena. Silničáři zrekonstruují chodníky a kanalizaci v obci Mratín. Cena stavby je 83 milionů korun a je spolufinancována Evropskou unií. Hotovo bude dle silničářů do konce letošního roku.

S uzavírkami se ovšem roztrhl pytel. Od 29. dubna je totiž opravována také vozovka III/0103 mezi městysem Zápy a Svémyslicemi. Jezdí se zde do 12. května jedním pruhem.

S dalšími komplikacemi musejí řidiči počítat na silnici III/10162 mezi Čelákovicemi a Mstěticemi, kterou silničáři kompletně uzavřeli 1. května. Uzavírka bude až do 31. prosince.

Ještě v květnu by se však mohla otevřít silnice II/101 ve Mstěticích, kde se stavěl nový most. Momentálně probíhá napojování.

Foto: Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje

Uzavírka silnice mezi Mstěticemi a Čelákovicemi
Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments