Pondělí, 15 července, 2024
Kultura

Radnice udělala tečku za městským plesem. Stál 177 tisíc

Město udělalo závěrečný účet za únorovým plesem v Kulturním domě Čelákovice. Radnice po započtení všech výdajů a příjmů zaplatila téměř 177 tisíc korun.

„Máme hotovou finanční bilanci plesu, započetli jsme všechny faktury a příjmy od sponzorů a z prodeje vstupenek. Jako místostarosta mám radost, že finančně ples vyšel v podstatě na stejné peníze jako ty plesy předchozí,“ uvedl místostarosta Jan Chleboun (ODS).

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Podle informací z radnice ples po započítání příjmů vyšel na 176 694 korun. Ples v roce 2020 vyšel na 107 tisíc korun a v roce 2019 na 112 tisíc korun. V roce 2021 a 2022 se nekonal kvůli pandemii covidu. Nejdražší položkou byl tento rok orchestr Gustava Broma, který stál 210 tisíc korun.

Cena za Orchestr Gustava Broma se probírala také zastupitelstvu. Opozici se totiž nelíbilo, že kapela stojí 210 tisíc korun. Místostarosta města Jan Chleboun ale namítl, že orchestr není snadné sehnat, a proto oslovili prostředníka, který má s muzikanty úzké vztahy.

Foto: Alena Chlumská, Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments