Sobota, 20 dubna, 2024
KrimiNews

Policie našla muže, který v Zelenči masturboval před ženami

AKTUALIZOVÁNO: Policie již vypátrala muže, který se podle ní ve dvou případech obnažoval a uspokojoval na veřejnosti v obci Zeleneč na Praze venkov – východ.

„Děkujeme veřejnosti za poznatky, na základě kterých se nám muže podařilo zadržet. Kriminalisté z PRAHY VENKOV – VÝCHOD ve zkráceném přípravném řízení sdělili 29letému muži podezření z pokračujícího přečinu výtržnictví. Za uvedené jednání mu v případě pravomocného odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta,“ uvedla mluvčí policie Adéla Fialová.

K prvnímu případu došlo 15. ledna 2023 krátce po poledni na cyklostezce v Zelenči ve směru na Lázně Toušeň. Poškozená 54letá žena na cyklostezce venčila psa a v době, kdy se vracela z procházky směrem domů uviděla muže u křoví, který se na ní otočil a začal před ní onanovat. Žena okamžitě z místa odešla a následně celou událost oznámila na linku 158. Muž se ženou nijak nekomunikoval, ani jí nepronásledoval.

O několik dní později, konkrétně 3. února 2023, taktéž kolem poledne, stála poškozená 32letá žena na nástupišti vlakového nádraží v Zelenči a čekala na vlak. Předtím ale v ulici Kasalova potkala neznámého muže, který s ní šel směrem na nádraží a tam se schoval za stromy. Po chvíli si žena všimla, že muž za stromem onanuje a kouká na ní, proto okamžitě zareagovala a zavolala na policii. Následně se jí muž ztratil z dohledu, ale všimla si, že koukal ještě na další dvě dívky a stále onanoval.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Kamerové systémy v Zelenči zachytily muže, který odpovídal popisu podezřelého.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments