Čtvrtek, 30 listopadu, 2023
KrimiNews

Pitbulteriér v Přezleticích pokousal psa i seniorku

Vážný incident řeší od pondělí policie v Přezleticích. Volně pobíhající pes tam pokousal seniorku a jejího psa, který na veterině uhynul. Pomoci se snažili sousedé.

Incident se stal v ulici Čakovická poblíž křižovatky s ulicí Veleňskou. „Došlo k napadení a pokousání seniorky a jejího psa jiným volně pobíhajícím agresivním psem. Jelikož celý incident řeší Policie ČR nemůžeme bohužel zveřejnit další informace,“ uvedl starosta Tomáš Říha.

Ze hřbitova vycházejí strašidelné zvuky, volal občan Čelákovic

Podle reportáže serveru idnes.cz malého boloňského psa pokousal pitbulteriér, a když se tomu snažila žena zabránit, poranil ji na prstech. Volání o pomoc pak vyburcovalo sousedy, kteří přiběhli na pomoc a agresivního psa chytili. Pak se pes vrátil na zahradu, ze které utekl. Jeho majitelka následně prosila, aby jej nemusela utratit. Policie případ řeší jako přestupek. Sanitka ženu odvezla na ošetření do nemocnice v Brandýse nad Labem.

Starosta v té souvislosti požádal občany, aby byli obezřetní při pohybu v této lokalitě a ohlášení jakéhokoliv pohybu volně pobíhajících psů bez dozoru.

Přidat na Seznam.cz