Pondělí, 27 května, 2024
ČelákoviceTopVolby 2022Zprávy

Neřešíme celostátní politiku, ale jen naše město, řekl Martin Bajer z uskupení ČELem

Server Aktuálně z Brandýska přináší předvolební rozhovor z Čelákovic. Na otázky odpovídal Martin Bajer z volebního subjektu ČELem, který mimo jiné uvedl, že uskupení neřeší celostátní politiku, ale především město Čelákovice.

Co Vaše strana udělala za poslední volební období pro občany města?

Nejsme politickou stranou, ale sdružením nezávislých kandidátů. Naši kandidáti se aktivně podíleli na vedení města, a to jak prací v zastupitelstvu a radě města, tak ve výborech a pracovních skupinách.

Co jste prosadili na jednání zastupitelstva?

Byla toho celá řada, a myslím, že je to na rozvoji města vidět. Nicméně není to primárně naše zásluha, byli jsme součástí týmu, který se na rozvoji města podílel.

Co hodnotíte na nynějším vedení radnice negativně? Co mohlo vedení udělat lépe?

Samozřejmě na některé věci máme rozdílné názory a rozdílné priority. Jakékoli změny či jiné pohledy byly vzhledem k rozložení sil po minulých volbách v podstatě neprosaditelné.

Je třeba zlepšit transparentnost radnice, tvrdí Ondřej Švec z uskupení SPOLEČNĚ pro Čelákovice

 Jakou práci naopak hodnotíte kladně? Co vedení radnice udělalo v posledním volebním období prospěšného?

Podařilo se nastartovat i dotáhnout velké investiční akce, jako například dostavba ZŠ Kamenka, Kanalizace v Záluží a v Jiřině, nová budova MDDM, lávka pro pěší vedle železničního mostu a velkou radost mám z rekonstrukce hřiště u ZŠ Komenského.
 
Co nabízíte voličům? Proč by měli volit Vaši stranu?  

Nabízíme alternativu vedení města, která nechce nijak radikálně otáčet kormidlem, chceme dál pokračovat v rozdělané práci, ale chceme vnést do vedení více názorů a větší potřebu diskuze. Navíc jsme nezávislá kandidátka, takže neřešíme celostátní politiku a strategii politických stran, ale řešíme jen naše město a jeho rozvoj.

Zvládli jsme uprchlickou vlnu a proinvestovali 750 milionů, řekl starosta Pátek

Pakliže se Vaše strana dostane do vedení města, o jaké zlepšení ve městě budete usilovat?

Chceme dokončit rozpracované projekty a investiční akce jako je dům seniorů, rekonstrukce městského stadionu a výstavba nové sportovní haly. Dále je náš program zaměřen na bezpečnost, životní prostředí a také na sport a zdraví pro širokou veřejnost.

Chcete voličům sdělit něco na závěr?

Rád bych poprosil, aby přišli k volbám. Ať již hodí svůj hlas kterémukoli subjektu, je to známka, že jim na našem městě a jeho budoucnosti záleží. A samozřejmě budeme velmi rádi, pokud podpoří nás.

Webová prezentace strany https://www.celem.cz

Foto: ČELem

Přidat na Seznam.cz