Čtvrtek, 18 července, 2024
ČelákoviceRozhovoryVolby 2022Zprávy

Zvládli jsme uprchlickou vlnu a proinvestovali 750 milionů, řekl starosta Pátek

Server Aktuálně z Brandýska přináší další předvolební rozhovor, tentokrát z Čelákovic. Na otázky odpovídal současný starosta Josef Pátek z ODS. V příštím dnech přineseme rozhovory s dalšími kandidujícími subjekty, kteří odpověděli na zaslané otázky.

Co Vaše strana udělala za poslední volební období pro občany města?

Těch věcí je neskutečně moc. Proinvestovalo se ve městě 750 milionů korun, získali 200 milionů na dotacích. Jen namátkou uvedu Kamenku, Záluží, parkovací dům, MDDM, Hřiště J. A. Komenského, Jiřina 1. – 4. etapa, Skatepark, Workout, chodníky, komunikace, veřejné osvětlení, nové kotelny a mnoho dalších staveb. Zároveň jsme město provedli náročným obdobím pandemie. Distribuovali jsme dezinfekci, roušky, operativně řídili krizový štáb a opatření. Zvládli jsme také uprchlickou vlnu, která se nijak nedotkla občanů. Při všech těch složitostech se město rozvíjelo a fungovalo.

Ve školách jsme vytvořili 410 míst, řekl Tomáš Benda z Našeho Dvojměstí

Co jste prosadili na jednání zastupitelstva?

Jelikož jsme odpovědni za řízení města, tak se nám podařilo prosadit vše potřebné. I když slovo prosadit, není úplně to správné. Před jednáním zastupitelstva jsme komunikovali, diskutovali a předjednávali to nejlepší řešení pro město. Za to patří zastupitelům veliký dík.

Co hodnotíte na nynějším vedení radnice negativně? Co mohlo vedení udělat lépe?

Vždy je co udělat lépe. To ať zhodnotí občané.

Jakou práci naopak hodnotíte kladně? Co vedení radnice udělalo v posledním volebním období prospěšného?

Prospěšných je za námi spousta věcí. Od staveb, přes kulturu, publikační činnost, až po fungování města jako celku. Nejsou za námi rozbroje, a to považuji za obrovskou devizu Čelákovic.

Co nabízíte voličům? Proč by měli volit Vaši stranu? 

 Nabízíme zkušenosti, znalost města a jeho fungování do sebemenšího detailu. Nabízíme další fungování v rámci zásad slušnosti, pracovitosti a komunikativnosti.

Pakliže se Vaše strana dostane do vedení města, o jaké zlepšení ve městě budete usilovat?

Vždy je co zlepšovat. Jsme připraveni pokračovat a dotáhnout rozpracované projekty.

Investujme do školy na Vrábí, říká Robert Pecha z uskupení VY JSTE MĚSTO

Chcete voličům sdělit něco na závěr?

Chtěl bych jim poděkovat za spolupráci. Zároveň poprosit o podporu. Pokud má město se nadále rozvíjet, doporučuji jim volit stejné zastupitele, kteří pro ně pracovali v tomto období. Troufnu si říci, že to bylo poprvé, co zastupitelstvo táhlo za jeden provaz a nikdo si nehrál na koalici a opozici. Těmto kandidátům držím palce. Můj tým kandiduje pod číslem 1 a každý hlas rozhoduje. Děkujeme za podporu.

Webová prezentace strany: https://www.ods.cz/ms.celakovice

Foto: ODS Čelákovice

Přidat na Seznam.cz