Úterý, 25 června, 2024
KrimiNews

Na náměstí v Brandýse byl napaden muž ostrým předmětem

Policie vyšetřuje pokus o vraždu, který se stal kolem půlnoci na autobusové zastávce na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. Podle policistů tam napadl 34letý podezřelý muž ze zatím nezjištěných příčin 28letého mladíka ostrým předmětem a způsobil mu velmi závažné poranění, s nímž jej záchranáři transportovali do nemocnice, kde musel podstoupit operační zákrok.

Čtyřiatřicetiletého útočníka zadrželi přímo na místě, kde mělo k napadení dojít, strážníci Městské policie, kteří jej následně předali policistům. Tento muž, jehož dechová zkouška vykazovala pozitivitu, byl umístěn do policejní cely.

Muž z Popovic volal, že mu někdo chodí na pozemku. Byli to hasiči

„V odpoledních hodinách pak kriminalisté sdělili zadrženému muži obvinění pro zvlášť závažný zločin vraždy ve stadium pokusu podle § 140 a dále pak pro přečin výtržnictví podle § 358 odst. 1. V souvislosti s tímto případem provádějí kriminalisté potřebné procesní úkony a zítřejšího dne podají státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Dle jejich informací oznámila případ policistům na linku 158 Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje.

Přidat na Seznam.cz