Úterý, 25 června, 2024
DopravaNeratoviceNews

Na ledovce bouralo pět aut, v Dřevčicích dva vozy

Několik nehod řešili ve čtvrtek vpodvečer policisté na Praze-východ i v okolí. Na ledovce u Tuháně bouralo pět aut, u Mratína a Líbeznic nákladní auto.

Pět aut bourala u mostu mezi obcemi Tuhaň a Libiš na silnici číslo 9 po páté hodině odpoledne. Podle serveru dopravních informací se nehoda stala na ledovce. Obešla se bez zranění, kolizi odnesly hlavně plechy. Podle silničářů tam lze očekávat komplikace až do večera.

Další nehoda se stala odpoledne na silnici 244 z Mratína do Kostelce nad Labem. V takzvaném mratínském esíčku se dostalo nákladní auto do tzv. jedničky a najelo na krajnici. Místo bylo s opatrností průjezdné. Další kamion havaroval u Líbeznic.

Hasiči z Brandýsa nad Labem ve čtvrtek ráno zasahovali u nehody dvou osobních aut na okraji Dřevčic. Při střetu se naštěstí nikdo nezranil. Bouralo se odpoledne také v Zápech a v Jenštejně, kde se osobní auto srazilo s traktorem.

Prahou-východ odpoledne prošlo vydatné sněžení. Do pátečních ranních hodin je platná také výstraha meteorologů před náledím a zmrazky.  

Foto: JSDH Brandýs nad Labem

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments