Čtvrtek, 18 července, 2024
DopravaNews

Na Černém Mostě budou opravovat silnici. Očekávají se kolony i na D10

AKTUALIZOVÁNO: TSK Praha odložila zahájení opravy na Černém Mostu o minimálně týden. Oznámila to na síti X. Ve svém původním článku uváděla, že oprava části vozovky komunikace Chlumecká v Praze začne v sobotu 25. listopadu 2023. Nový přesný termín ale zatím není jasný.

O aktuální uzavírce na Černém Mostě čtěte zde.

Jedná se o úsek od sjezdové rampy z Pražského okruhu po nájezd do ul. Ocelkova. Práce pro Technickou správu komunikací (TSK) zajistí v úseku dlouhém necelých 900 metrů společnost EUROVIA CS. Jejich součástí bude výměna dvou vrstev povrchu vozovky v tloušťce 10 cm, oprava trhlin v podkladních vrstvách, úpravy odvodnění komunikace a nové vodorovné dopravní značení. Stavební práce měly původně skončit 12. prosince 2023.

V rámci opravy komunikace Chlumecká v úseku mezi podjezdem D11 a křižovatkou Ocelkova bude vyznačené dopravní omezení. Práce proběhnou ve dvou etapách. V původní 1. etapě, od 25.11. do 2.12.2023 (nový datum není znám), bude probíhat oprava pomalého jízdního pruhu (pravého) a sjízdné rampy. Provoz bude veden dvěma jízdními pruhy. Vždy bude zachována průjezdnost od Horních Počernic. Uzavřen bude sjezd z D10 a objízdná trasa bude značena kolem obchodního centra Ikea.

Ve 2. etapě, od 3.12. do 12.12.2023 (nový datum není znám), proběhne oprava rychlého jízdního pruhu (levého). Doprava bude vedena v zúžených jízdních pruzích, a to jen s drobným omezením.

Zdroj: TSK Praha

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments