Krimi

Muž se třemi promile napadl strážníka. Pak skončil na záchytce

Městská policie Brandýs nad Labem – Stará Boleslav řešila v pátek 9. května večer agresivního muže v jedné z provozoven v centru města. Incident skončil použitím donucovacích prostředků a převozem na záchytnou stanici. Strážníci o tom informovali na konci května na svém webu.

Oznámení o podnapilé a obtěžující osobě přijali strážníci v 18:07. Muž měl podle zjištění na místě obtěžovat obsluhu i hosty a odmítal spolupracovat. Neuposlechl výzvy strážníků ani neprokázal svou totožnost.

Po vykázání z provozovny situace eskalovala. Muž fyzicky napadl jednoho ze strážníků. Hlídka proto použila donucovací prostředky a nasazení služebních pout.

Následně byl muž předveden na služebnu Policie ČR v ulici Zahradnická. Dechová zkouška provedená ukázala hodnotu 3,12 promile alkoholu. Poté byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici v Mladé Boleslavi.

Při zákroku dle strážníků nedošlo ke zranění. Případ si převzala Policie ČR, která ho dále šetří.

Máte doplnění, námět na článek nebo jste našli chybu? Pište na e-mail, WhatsApp nebo Signal.
Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Privacy settings