Pondělí, 27 května, 2024
NewsSpolečnost

Mladý muž hledá na sítích dívku z autobusu 375

V brandýských skupinách se včera objevil příspěvek, ve kterém mladý muž hledá slečnu z autobusu z linky 375. Naše redakce se mu po vzájemné domluvě rozhodla pomoci a jeho text zveřejňujeme v plném rozsahu.

Hledám slečnu, která se mnou v neděli 1. října 2023 okolo 18:00 jela autobusem číslo 375. Nastupovala ve Staré Boleslavi a společně se mnou vystoupila v Praze na Vysočanské. Nepodařilo se mi ji oslovit osobně, protože jsme na sebe sice viděli, nicméně jako vozíčkář mám v autobuse pro sebe vyhrazené místo a není možné, abych se jen tak zvedl a šel za ní.

Proto to zkouším touto cestou a věřím, že mi pomůžete ji najít.

Slečně bylo asi odhaduji tak 25 až 29 let, měla zrzavé dlouhé vlasy. Poznávacím znamením by mohly být brýle se zlatými obroučky. Na sobě měla černé letní triko a v uších fialová bezdrátová sluchátka. Výška tak 165 – 175 cm. Jak jsem napsal, vystupovala se mnou v Praze na Vysočanské, ale než jsem stačil vystoupit já, zřejmě odběhla na metro.

Jestli si tohle přečteš, budu moc rád. Působíš velmi sympaticky, líbíš se mi a rád bych tě více poznal. Pokud bys přijala pozvání na kávu, potěšení bude samozřejmě na mé straně. Jak vidíš, mám drobný handicap, jsem ale skvělý chlap. V autobuse jsme na sebe viděli, takže věřím, že podle fotografie si na mě určitě vzpomeneš.

Měj se krásně. Ondra

Foto: autor

Muž hledá dívku z linky 375
Muž hledá dívku z linky 375
Přidat na Seznam.cz
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments