Pondělí, 27 května, 2024
KrimiNews

Chodec vběhl před přijíždějící audi. Na pomoc mu přiletěl vrtulník

K vážné dopravní nehodě do obce Kojetice vyjížděli na přelomu měsíce dopravní policisté z Prahy venkov – východ po 8. hodině ranní. Dopravní nehoda se odehrála pravděpodobně tak, že jednačtyřicetiletému řidiči vozidla Audi vběhl do silnice dvaačtyřicetiletý chodec a došlo ke srážce. Chodec komunikaci přebíhal mimo přechod a zřejmě se dobře nerozhlédl, jestli je bezpečné silnici přeběhnout. Podle šetření na místě policisté prozatím zjistili, že se řidič ještě snažil střetu zabránit, strnul řízení, ale i přesto ke srážce došlo.

Chodec byl s vážnými zraněními letecky přepraven do nemocnice v Praze a policisté si vyžádali odběr krve, aby zjistili, jestli chodec nebyl pod vlivem alkoholu nebo jiných OPL. Řidič osobního vozidla se na výzvu policistů na místě podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu v dechu, která ukázala negativní výsledek.

Dopravní policisté budou zjišťovat, jak přesně k nehodě došlo, stejně tak bude předmětem jejich šetření i míra zavinění obou mužů a další okolnosti dopravní nehody.

Zdroj: kpt. Mgr. Pavel Truxa, tiskový mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments