Úterý, 18 června, 2024
DopravaNews

Bezpečnější cesta do školy. Město hledá strážce zeber

Město Brandýs-Boleslav hledá strážce zeber čili hlídače na přechody pro chodce pro bezpečnou cestu dětí do školy. Budete to zrovna vy?

„Rádi bychom totiž rozšířili počet hlídaných přechodů pro chodce na nejvytíženějších místech v ranní špičce. Současná personální kapacita naší městské policie to bohužel jaksi neumožňuje,“ oznámila mluvčí radnice Kateřina Stránská na facebookové stránce města.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Kritéria splní lidé, kteří jsou starší 18 let a jsou držitelé řidičského oprávnění. Město uvedlo, že uchazeče zaškolí a finančně ohodnotí. Výši odměny však nezveřejnilo.

Zájemci se mohou informovat a hlásit u ředitele MP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Petra Rendla na čísle 734 181 680 nebo preventistovi MP Radku Fedačkovi na číslo 326 909 399.

Město nabízí také volné pracovní pozice, momentálně třeba hledá strážníky, úředníky stavebního a sociálního odboru nebo IT specialistu.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments