Sobota, 20 dubna, 2024
NewsZprávy

Aktuálně z Brandýska slaví rok. Vyšlo téměř 400 článků

Webová stránka Aktuální z Brandýska oslavila jeden rok. Vyrostla z „kojeneckého věku“ a vstupuje do další etapy. Děkujeme všem čtenářům, kteří nás sledují a čtou.

Stránka Aktuálně z Brandýska byla spuštěna loni na Mikuláše, aby doplnila stejnojmennou facebookovou stránku. Za rok bylo publikováno 387 článků a fotogalerií. Články byly na různá témata, bodovaly nejvíce články o dopravě, fotogalerie nebo černá kronika. Úspěch zaznamenaly články o komunálních volbách nebo Národní svatováclavské pouti.

Suverénně nejčtenější článek měl titulek: Žena z Čelákovic pozvala domů muže na sex. Pak volala strážníky. Následovaný dalšími krimi případy včetně tragické nehody u Kostelce nad Labem. Další pozici obsadil kupříkladu Advent v Brandýse-Boleslavi.

I když nám bylo jasné, že nebude lehké obstát a získat si přízeň čtenářů z řad občanů Brandýsa, Boleslavi, Čelákovic a okolních obcí, výsledek mile překvapil. Portál zaznamenal za první rok provozu skoro 101 tisíc návštěv a přes 146 tisíc zobrazení stránek. Většina uživatelů na web chodí z mobilu.

Je nám jasné, že nás čeká ještě mnoho práce. Jsme si vědomi nedostatků, například v oblasti kultury a sportu. Náš portál však dosud funguje na dobrovolnicích, kterých není zrovna mnoho. Kdybyste věděli o nějakém dobrovolníkovi, budeme rádi za každou pomoc.

Děkujeme, že nás čtete. Přejeme krásné vánoční období a do nového roku vše nejlepší.

Pořádáte zajímavou akci, nebo máte report z proběhlé události? Dejte nám vědět, rádi ho zveřejníme.

Přidat na Seznam.cz