Sobota, 20 dubna, 2024
ČelákoviceKrimiNews

Ze ztracené karty někdo vybral tisíce. Policisté z Čelákovic zveřejnili fotky

Policisté z Čelákovic dostali na konci měsíce března oznámení od 53leté ženy, která na nezjištěném místě ztratila peněženku, ve které měla kromě finanční hotovosti i doklady a platební kartu.

Místo poctivého nálezce, který by nalezenou peněženku vrátil, se žena dočkala jen úbytku peněz na svém účtu. S nalezenou kartou někdo 7x zaplatil na různých místech ve Středočeském kraji, v obci Pečky, Sadská a Starý Vestec a ženě způsobil několikatisícovou škodu.

Na dvou místech, kde bylo odcizenou kartou zaplaceno, kamery zachytily dva podezřelé muže, kteří s kartou pravděpodobně mohli zaplatit.

Popis osob:
První muž ve věku asi 60 let je středně silné postavy s výrazným břichem, asi 180 cm vysoký. Má šedivé vlasy a pleš. Oblečen byl do černé bundy, červeného trika s bílým nápisem na prsou a modrých džínů.
Druhý muž je ve věku asi 55 let, střední postavy a je asi 175 cm vysoký. Má tmavší prošedivělé středně dlouhé vlasy. Na obličeji měl nasazené dioptrické brýle. Oblečen byl do výrazné bundy – černé se žlutými rukávy a nápisy, kdy zezadu byla na bundě žlutá hvězda. Dále měl oblečené tmavé tepláky s vínovými pruhy a bílým nápisem na pravé noze a nazouvací gumové boty.

Podezřelí muži

Čelákovičtí policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což hrozí až 2letý pobyt za mřížemi.

Jestliže muže na fotografiích poznáte, ozvete se policistům do Čelákovic na telefonní číslo 974 881 720 nebo mobil 602 305 883, využít můžete bezplatnou linku tísňového volání 158.

Zdroj: kpt. Mgr. Pavel Truxa, tiskový mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments