Středa, 17 dubna, 2024
KrimiNews

Dva mrtví lidé po střetech s vlaky na trati u Staré Boleslavi. Zemřel cyklista a žena

AKTUALIZOVÁNO: Nedaleko Obce Lhota srazil v sobotu odpoledne osobní vlak ženu. Ta na místě podlehla těžkým zraněním. Trať byla několik hodin uzavřena. Další smrtelná nehoda se stala o pár hodin později, kdy vlak srazil cyklistu.

Nehoda se stala kolem 17:30. Ženu srazil osobní vlak 6415 jedoucí z Ústí nad Labem do Lysé nad Labem. Server Novinky napsal, že žena neznámé totožnosti na místě zemřela. Na místě zasahovali kromě záchranářů také hasiči. Co žena dělala v kolejišti, není známo.

České dráhy nasadily místo vlaků náhradní autobusovou dopravu ve vyloučeném úseku mezi stanicemi Všetaty – Lysá nad Labem. Webová stránka Českých drah uvedla, že omezení bylo do 21:30.

Sotva byl provoz spuštěn, stala se kolem půl desáté další nehoda. Mezi Lysou nad Labem a Starou Boleslaví byl sražen další člověk. Informovala o tom Správa železnic. Podle sobotních nepotvrzených zpráv mohlo jít o cyklistu u Otradovic. To v neděli dopoledne potvrdil mluvčí policie Pavel Truxa. Serveru iboleslav.cz řekl, že cyklista vjel na přejezd i přesto, že byly sklopené závory. Střetl se s nákladním vlakem. Omezení na trati trvalo asi do 23:10.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments