Pátek, 19 dubna, 2024
DopravaNews

Ve Staré Boleslavi bude uzavřen most přes dálnici D10

Výstavba okružní křižovatky u staroboleslavských kasáren zdárně míří do své druhé etapy. Během neděle 31. července by se měl po měsíci otevřít nájezd na dálnici D10. Naopak se uzavře dálniční most na komunikaci č. II/610, a to minimálně do neděle 7. srpna.

Nájezd na D10 směr na Mladou Boleslav a sjezd z dálnice na Starou Boleslav uzavřen nebude. Abyste se ale dostali do města či na dálnici, budete muset využít sojovickou stranu. Nebo jet přes Brandýs.

Na silnici II/331 jsou nové radary. Jde o prevenci

Město upozornilo, že v neděli 31. července se budou od rána v místě vznikající okružní křižovatky a okolí měnit dopravní značky. Dá se zde tedy předpokládat častý pohyb pracovníků stavby a velkých vozidel (z důvodu nutného přemístění betonových bariér).

Výluka MHD

I tato etapa se dotkne provozu autobusových linek. Linka 379 bude odkloněna přes Brandýs, ovšem tentokrát ve směru z Prahy. Z dálnice sjede v Brandýse u Teska a dále bude pokračovat přes město až na autobusové stanoviště ve Staré Boleslavi. Sled zastávek bude následující: Na Prahu: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Aut. St. – Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Sídliště, Černý most. Z Prahy: Černý Most – Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Aut. st.

Brandýs obsadil první příčku v nehodovosti cyklistů. Bourá se před úřadem

Linky 666, 667 a 670 budou odkloněny a k objízdným trasám bude využita ulice 17. listopadu. Po dobu objížďky bude v této ulici platit zákaz zastavení. Pro linky 667 a 670 bude zrušena zastávka Na Panském obousměrně a Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Sídliště ve směru do Benátek, resp. Hlavence. Pro linku 666 bude zrušena zastávka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Sídliště obousměrně.

Linky 367, 375, 477 a 478 k a ze staroboleslavského vlakového nádraží budou už vedeny po nové komunikaci, a tudíž bez omezení.

Zdroj: Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Přidat na Seznam.cz