Čtvrtek, 18 července, 2024
KrimiNews

U Mochova zasahoval vrtulník. Auto předjíždělo kolonu a bouralo

AKTUALIZOVÁNO: Dva automobily se srazily u Mochova dnes v ranních hodinách. Na místo letěl vrtulník, který jednoho zraněného člověka převezl do nemocnice.

Střet osobního auta a dodávky se odehrál podle serveru dopravních informací v 7:40 na silnici 611. Tři zraněné osoby ošetřili záchranáři, jednu z nich pak podle hasičů vrtulník odvezl do nemocnice. Policie uvedla, že k nehodě došlo, když řidič auta předjížděl kolonu vozidel.

„Osobní auto skončilo po střetu mimo komunikaci. Těžce zraněného řidiče vyprostili svědci nehody před příjezdem hasičů a byl v péči posádek zdravotnické záchranné služby. Hasiči pak pomohli s jeho přenesením do přivolaného vrtulníku, který pacienta transportoval do jedné z pražských nemocnic,“ uvedli hasiči.

V dodávce cestovaly čtyři osoby, které byly podle hasičů lehce zraněny. Jednu převezla do nemocnice sanitka. Hasiči zajistili obě vozidla proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem.

U nehody zasahovali také hasiči z Čelákovic s RZA Opel Campo a RZA ze Staré Boleslavi. Jak se nehoda stala, budou vyšetřovat policisté.

Foto: HZS Středočeského kraje

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments