Pondělí, 15 července, 2024
ČelákoviceNews

U městského stadionu v Čelákovicích bude nové parkoviště

Rada města Čelákovice schválila zadávací dokumentaci podlimitní veřejné zakázky na dodávky s názvem Rekonstrukce střechy na Kulturním domě Čelákovice.

Členové Rady města schválili smlouvy o dílo na zpracování projektových dokumentací pro vodovodní řad v ulicích Tovární a Stankovského, rekonstrukci části ulice Rybářské, rekonstrukci komunikace, chodníků a parkovacích stání v ulici Prokopa Holého a vybudování parkoviště u Městského stadionu. 

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Radní schválili rekonstrukci chodníků u části bytových domů v ulici Na Stráni. Stejně tak byla schválena úprava další části kontejnerových stání na území města nebo zateplení bytového domu č. p. 1172 v ulici Prokopa Holého.

Rada se seznámila se zápisem č. 1/2023 z jednání pracovní skupiny pro lokalitu Krátká Linva. Dotčená lokalita je největší prostorovou rezervou pro další rozvoj města o rozloze cca 50 ha. Tlak na zástavbu vzroste po dokončení stavby silničního obchvatu II/245. Územní plán zde předpokládá převažující plochu pro bydlení, která je označena jako plocha smíšená obytná městského charakteru.

Zdroj: Město Čelákovice

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments