Čtvrtek, 18 července, 2024
ČelákoviceDopravaNews

Startuje sezóna uzavírek. Zavře se silnice u Mstětic

S přicházejícím jarem startují uzavírky na silnicích. První dvě byly ohlášeny v okolí Čelákovic, Mstětic a Zelenče. Jedna potrvá do května, druhá do konce roku.

Silničáři nejprve 15. března uzavřou silnici II/101 od křižovatky ve Mstěticích směrem k železniční trati a Logistickému Parku P3. Naplánovány jsou dvě etapy opravy silnice:

  1. etapa bude od 15.3. do 24.4.2024 – uzavřen bude úsek od křižovatky ve Mstěticích až k přejezdu ve Mstěticích.
  2. etapa bude od 25.4. do 15.5.2024 – otevře se silnice od křižovatky ve Mstěticích k železničnímu přejezdu s možností odbočení k nádraží Mstětice, ale bude uzavřen přejezd na železniční trati ve Mstěticích. „Během této uzavírky bude zrušen železniční přejezd ve Mstěticích a dokončen nadjezd,“ uvedla obec Zeleneč.

Objízdná trasa pro auta a vozy do 6 tun povede přes Zeleneč. Vozidla nad 6 tun pojedou po silnici II/611 směrem na Nehvizdy, Mochov, do Čelákovic, Lázní Toušeň a Brandýsa.

Další velká uzavírka odstartuje 1. května. Silničáři uzavřou silnici číslo III/10162 spojující Mstětice a Čelákovice. Silnice bude uzavřena do 31. prosince 2024. Objízdná trasa povede po silnici II/611 od kruhového objezdu u Zelenče směrem na Nehvizdy a dále do Čelákovic.

Foto: Obec Zeleneč

Uzavírka silnice k železničnímu přejezdu
Uzavírka silnice mezi Mstěticemi a Čelákovicemi
Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments