Pátek, 19 dubna, 2024
ČelákoviceKrimiNews

Sprejeři počmárali v Čelákovicích budovu satanistickými symboly

Policisté z Obvodního oddělení Čelákovice pátrají po dvou podezřelých, kteří dne 22. února 2022 v době od 22:25 do 23:05 posprejovali vulgárními nápisy budovu Náboženské společnosti Svědků Jehovových v Dukelské ulici v Čelákovicích.

Kromě nevhodných nápisů ještě nasprejovali hologramy – satanistický kříž, kříže v kruhu a obrácený kříž. Společnosti tak tímto vandalským kouskem způsobili škodu ve výši 20 tisíc korun.

Vyhrožoval, že zapálí dům v Čelákovicích s uprchlíky. Policie ho obvinila

Celé jednání dvou osob zachytily kamery, kuriozní je ale to, že obě osoby jsou převlečené do kostýmů. Neviděli jste v uvedené době a čase podezřelé osoby u tohoto objektu nebo nevšimli jste si po cestě v okolí dvou osob v kostýmech?

Pokud ano, nebo máte jakékoliv poznatky, které by policistům mohli pomoci s pátráním po podezřelých osobách, sdělte je prosím policistům na linku 158 nebo přímo policistům OOP Čelákovice na tel. číslo 974 881 720.

Policisté z Čelákovic hledají muže, který nakupoval s nalezenou kartou

Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci dle § 228/1,2,3b za což pachateli v případě dopadení, prokázání viny a odsouzení hrozí až 3letý trest odnětí svobody.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz