Středa, 17 dubna, 2024
NewsSpolečnost

Rozbitá felicia je z Houštky pryč. Skončila na vrakovišti

AKTUALIZOVÁNO 21.3.: Lesopark Houštka zdobila za atletickým stadionem netradiční „expozice“. Někdo tam zaparkoval rozbitou Škodu Felicii. Majitel auta nejprve požádal strážníky o pomoc, ale když měl auto z Houštky odstranit, nestalo se tak. Vůz odvezla odtahovka ve středu.

Škoda Felicia byla podle informací z radnice nejprve v areálu Na Dolíku, odkud bylo auto po urgencích majitelem nebo uživatelem odstraněno. Objevilo se v Houštce. Městská policie s majitelem opět hovořila a ten ji požádal o pomoc s vystěhováním bezdomovců, kterým měl auto zapůjčit.

Strážníci mu pomohli a majitel slíbil, že auto o víkendu odstraní. Nestalo se tak a strážníci se ho opět snažili donutit, aby vůz neprodleně odvezl. Ve čtvrtek město napsalo: „´Obytná´ Felicie, která se v uplynulých měsících přesouvala i s posádkou do různých částí Staré Boleslavi, je nadobro na vrakovišti v Tuhani.“

Kdo auto odtáhl, ale není jasné. Lidé již ve středu večer uváděli, že viděli „nějakou“ odtahovou službu, která auto odvážela. Město poděkovalo strážníkům za úsilí a technickým službám za úklid.

Podle města není MP oprávněna vozidlo odtáhnout, pokud netvoří překážku v provozu. Nucený odtah vraků po marném uplynutí dvou měsíců od výzvy, provádí vlastník pozemku (komunikace) na náklady provozovatele vozidla.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments