Pondělí, 15 července, 2024
KrimiTop

Řidiči na D10 uletěla dřevěná nadstavba a narazila do auta

Policisté dopravního inspektorátu z Prahy východ pátrají po řidiči vozidla s přívěsem, jehož náklad poškodil další vozidlo. Případ se odehrál 11. února 2022 ve 12:20 hodin v katastru obce Svémyslice na dálnici D10 v 6,21 km.

Zatím neznámý řidič řídil dosud nezjištěné vozidlo s přívěsem ve směru jízdy na Prahu, ze kterého se za jízdy vlivem povětrnostních podmínek vzedmula dřevěná nástavba přívěsu opatřená modrou plachtou. Ta následně vlivem větného poryvu přeletěla středové svodidla dálnice a dopadla do protisměrného jízdního pruhu, kde narazila do levého boku projíždějícího osobního vozidla Škoda, které jelo ve směru jízdy na Mladou Boleslav.

Falešný bankéř obral mladého muže z Brandýska

Přitom došlo k poškození levého boku vozidla a k vystřelení bočních airbagů. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Zatím neznámý řidič s přívěsem nesplnil své zákonné povinnosti a odjel z místa dopravní nehody neznámo kam směrem na Prahu. Policisté by potřebovali řidiče vozidla s přívěsem k celé události vyslechnout. 

Touto cestou žádáme řidiče vozidla s přívěsem, aby se policistům ozval na linku 158 a dále žádáme případné svědky celé události (např. projíždějící řidiče s kamerami ve vozidle), aby policisty taktéž kontaktovali  na linku 158, případně se mohou na policisty Prahy východ obrátit emailem na pov.di@pcr.cz nebo na tel. číslo 974 867 732. Za případné informace a pomoc s pátráním děkujeme.

Zdroj: por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová, tisková mluvčí PČR

Přidat na Seznam.cz