Čtvrtek, 30 května, 2024
ČelákoviceZprávy

Policie v Brandýse hledá kolegy. Nabízí 150 tisíc

Policisté z Prahy venkov – Východ hledají nové posily na své základní útvary. Hledáme kolegy, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

V rámci Územního odboru Praha venkov – Východ mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté, dále na Oddělení hlídkové služby v Čelákovicích nebo na čtyřech obvodních odděleních: Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly a Odolena Voda. I Ty se můžeš stát jedním z nás.

Falešný bankéř obral ženu z Čelákovic o 427 tisíc

Náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun náleží všem nově přijatým policistům. Mezi benefity, které nabízíme, patří 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt nad rámec dovolené a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti. Další podrobnosti o podmínkách k přijetí naleznete zde.

Silničáři napojí obchvat Záp. Silnice II/101 bude do září uzavřena

Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí ve všech ohledech dokonalé zázemí a možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání.

V případě zájmu kontaktujte personalistku Územního odboru policie Praha venkov – Východ na tel. číslo 974 861 772, 727 965 947 nebo pište na e-mail: nabor.stredocesi@pcr.cz. Představení nové celorepublikové náborové kampaně zde.

Zdroj: por. Bc. Lucie Nováková, tisková mluvčí PČR

Náborová kampaň
Přidat na Seznam.cz