Úterý, 18 června, 2024
KrimiTop

Policie prověřuje napadení dítěte v Brandýse

Policie v Brandýse nad Labem se zabývá oznámením, podle kterého mělo minulý týden dojít k napadení školačky. Diskutují o tom lidé na sociální síti a vyjádřili se k tomu také představitelé města. Zvýšené nebezpečí však podle vedení města nehrozí.

Podle místostarosty města Jana Jirovského se skutek stal ve čtvrtek odpoledne v bytovém domě. Ihned poté byl případ nahlášen policii, která jej začala vyšetřovat. Nikdo však kvůli vyšetřování nechce zveřejňovat bližší informace.

„Přestože opatrnost je vždy na místě, tak se rozhodně nemusíme jako rodiče obávat žádného zvýšeného nebezpečí ve městě,“ uvedl Jirovský s tím, že policie by k případu měla vydat tiskovou zprávu. Vyjádření rodičům dětí zaslala také ZŠ Na Výsluní.

K případu se vyjádřil také starosta Brandýsa-Boleslavi Robert Pecha: „Toto oznámení důkladně prošetřuje policie. Prosím, nevytvářejte závěry podle velmi kusých informací, které se dostávají do veřejného prostoru. Nikdo situaci nechce podcenit. Není však aktuálně čas na žádná prohlášení, nebo podrobnější informace o věci.“

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments