Čtvrtek, 30 května, 2024
DopravaTop

Omezení na dálnici D10 u Benátek brzy skončí

Letos již druhým rokem pokračují rozsáhlé opravy na dálnici D10 u Benátek nad Jizerou. Podle aktuálních informací by nepříjemné omezení dopravy mělo brzy skončit.

Probíhá tam montáž protihlukových stěn a zbylých konstrukčních vrstev. Následovat bude pokládka asfaltových vrstev a dokončovací práce, které spočívají v realizaci krajnic a montáži svodidel. Nakonec vše završí vyměněna svodidel ve středním dělícím pásu.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Provoz v místě prací je omezen a veden v režimu 2+1/1 rychlostí sníženou na maximálně 80 km/h. Obvykle se dá místem projet bez větších komplikací, ale hlavně v dopravních špičkách, například v neděli odpoledne, kdy se lidé vrací z východu republiky do Prahy, se tam tvoří dlouhé kolony.

To by ale mohlo konečně brzy skončit. „Dokončení akce plánujeme v následujících týdnech,“ uvedlo Ředitelství silnic a dálnic. Podrobnosti o termínu ukončení prací na dálnici D10 uvedly ČRzprávy.cz.

Na D10 pokračují práce také na stavbě mostu přes dálnici u Záp. Stavbaři už mají hotovou hlavní konstrukci mostu, práce tam ale potrvají ještě několik týdnů.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments