Úterý, 18 června, 2024
NewsSpolečnost

Obchodní centrum ve Staré Boleslavi se zatím neotevře

AKTUALIZOVÁNO: Obchodní centrum Stará Boleslav se zatím neotevře. Firma totiž čeká na veškeré podklady a povolení od stavebního úřadu. Přesné datum zatím stanoveno nebylo.

Vedoucí projektový manažer Tomáš Hrubý naší redakci 24. května řekl, že platí dřívější informace. Smlouvy s městem jsou vyřízeny, došlo k dohodě a mají souhlasná stanoviska. Nyní však ještě řeší stavební úřad.

„Termín otevření zatím neznáme, ale pomalu se blížíme k cíli. Interně bychom rádi na konci června, protože pak se to s ohledem na svátky posunuje až za půlku července. Vše však záleží na přístupu a rychlosti stavebního úřadu,“ uvedl Hrubý.

O schvalování dodatku jsme psali zde.

Budete nakupovat v OC Stará Boleslav?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

X Park Stará Boleslav, jak zní název projektu, buduje developerská společnost Traxial na ploše 3 320 metrů čtverečních přímo u kruhového objezdu a Jaselské kasárna. Lidé tam budou moci nakupovat v prodejně Billa, Jysk, Teta drogerie, BENU, Super zoo a Traficon. Původní termín otevření byl 16. března.

U obchodního centra Stará Boleslav byl loni otevřen nový kruhový objezd, který bude napojen také na obchvat Staré Boleslavi. Ten již měl být hotový, ale stavby byla zdržena kvůli přeložce společnosti ČEZ. Obchvat Staré Boleslavi se otevřel 30. května.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AAAA
AAAA
1 rok před

Pochybuji, že se to podaří vůbec otevřít. V StB snad nefunguje vůbec nic, taková noční můra.

alena
alena
11 měsíců před
Reply to  Redakce

zřejmě nepocházíte z našeho „úžasného“ dvojměstí

alena
alena
11 měsíců před
Reply to  AAAA

souhlas!!!

Easinka
Easinka
1 rok před

Nejhorší aroganti mezi úředníky .. to je stavební úřad v Brandýse n/L-Staré Boleslavi. Nepotkala jsem na úřadech nic horšího. Každý by si měl najít práci, ke které má aspoň trochu kladný vztah. Úředník státní správy, který nechce pracovat pro lidi, kteří ho platí ze svých daní, by měl změnit povolání.

Octaloki
Octaloki
1 rok před
Reply to  Easinka

Podle mých zjištění otevření blokuje jeden z majitelů sousedních pozemků, neboť podle jeho tvrzení stavební firma Welkin během výstavby zasáhla do jeho ústavních práv tím, že na jeho pozemku zřídila deponii zeminy a při výstavbě v rozporu se schválenými plány umístila vodovod a kanalizaci tak, že jejich ochranné pásmo zasahuje do jeho pozemku, čímž ho znehodnocuje, a nyní odmítá poskytnout mu odškodnění za způsobenou újmu vyhovující jeho představám.