Úterý, 5 března, 2024
KrimiNews

Náledí na D10 na Mladoboleslavsku potrápilo řidiče. Žena zemřela po vystoupení z auta

Ve čtvrtek 12. ledna se na některých místech Středočeského kraje vytvořilo v ranních hodinách na vozovkách náledí. Nejhorší situace byla patrně v okrese Mladá Boleslav na dálnici D10, kde jedna z dopravních nehod měla tragické následky. 

Od čtyř hodin do půl deváté evidují středočeští hasiči celkem sedmnáct dopravních nehod, z toho pět v okrese Mladá Boleslav a čtyři na Benešovsku. Při těchto nehodách byla jedna osoba usmrcena a dalších dvaadvacet lidí bylo zraněno, jeden člověk těžce. Jednu osobu museli hasiči zachránit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Věnujte prosím minutku času vyplnění dotazníku k našemu webu

Několik nehod se stalo na dálnici D10 v úseku mezi křižovatkami Kosmonosy a Bakov nad Jizerou, to znamená mezi kilometry 46 a 53. Ve směru z Prahy do Turnova vyšetřovala policie čtyři nehody, v opačném směru do Prahy dvě, ne už všech však museli zasahovat i hasiči.

K tragické události došlo asi ve čtvrt na sedm poblíž 49. kilometru v jízdním pásu do Turnova, kde byla usmrcena žena, která zastavila před nehodou, vystoupila z vozu a byla sražena dalším projíždějícím automobilem. Vzhledem k tragickým následkům a vyšetřování byla dálnice uzavřena.    

Zdroj: Ing. Ladislav Holomčík, HZS Středočeského kraje

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments