Pondělí, 15 července, 2024
ČelákoviceKulturaTop

Město pořádá reprezentační ples. Zajištěna bude i autobusová linka

Po covidové pauze se vrací reprezentační ples města Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi. Konat se bude v polovině února v Čelákovicích.

Město organizuje ples spolu s Agenturou logistiky a 26. plukem velení, řízení a průzkumu Armády ČR. Ples se uskuteční v pátek 17. února od 19:00 v Kulturním domě Čelákovice na adrese Sady 17. listopadu 1380.

K tanci bude hrát Orchestr Gustava Broma a lidé se budou moct občerstvit na bohatém rautu. Chybět nebude také tombola. Vstupenky na ples budou v prodeji od 1. února v Infocentru Kočárovna. Vstupenka do hlavního sálu stojí 400 Kč, do restaurace 300 Kč.

Pořádáte zajímavou akci, nebo máte report z proběhlé události? Dejte nám vědět, rádi ho zveřejníme.

„Pro dopravu tam a zpět budou vypraveny dvě speciální autobusové linky, které budou zastavovat v obou částech našeho města i ve vybraných okolních obcích. Přesnou trasu a jízdní řád včas zveřejníme,“ uvedlo město v pozvánce.

Cena za Orchestr Gustava Broma se probírala také na posledním zastupitelstvu. Opozici se totiž nelíbilo, že kapela stojí 210 tisíc korun. Místostarosta města Jan Chleboun (ODS) ale namítl, že orchestr není snadné sehnat, a proto oslovili prostředníka, který má s muzikanty úzké vztahy.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments