Čtvrtek, 18 července, 2024
NewsSpolečnost

Město hledá zaměstnance. Nabízí příspěvek 200 tisíc

Radnice Brandýsa-Boleslavi dlouhodobě hledá zaměstnance na některé z pozic. Nyní se rozhodla vypsat náborový příspěvek 200 tisíc korun a doufám, že lidi sežene. Nabídku zveřejňujeme bez úprav.

Na vybrané pozice na Městském úřadě je poskytován náborový příspěvek ve výši 200.000 Kč.  Podmínky:

Zaměstnanec se zavazuje setrvat v pracovním poměru u zaměstnavatele minimálně po dobu pěti let (tj. 60 měsíců) od vzniku pracovního poměru.

Na pozicích, pro jejichž výkon je předpokladem absolvování zkoušky zvláštní odborné způsobilosti, je zaměstnanec povinen složení zkoušky doložit ve lhůtě do 18 měsíců od vzniku pracovního poměru k zaměstnavateli.

Náborový příspěvek bude vyplacen ve dvou částech. Na pozicích, pro jejichž výkon je předpokladem absolvování zkoušky zvláštní odborné způsobilosti, bude část ve výši 100.000 Kč vyplacena po úspěšném složení zkoušky odborné způsobilosti a část ve výši 100.000 Kč bude vyplacena po uplynutí 30 měsíců ode dne nástupu do pracovního poměru zaměstnance u zaměstnavatele. Na pozicích, kde k výkonu práce pro zaměstnavatele není předpokladem zkouška zvláštní odborné způsobilosti, bude část ve výši 100.000 Kč vyplacena po uplynutí zkušební doby a část ve výši 100.000 Kč bude vyplacena po uplynutí 30 měsíců ode dne nástupu do pracovního poměru zaměstnance u zaměstnavatele.

Náborový příspěvek je poskytován na následující pracovní pozice, více pod odkazy zde:

Podrobné informace podá personalistka Městského úřadu paní M. Miklošková, tel: 326 909 155.

Zdroj: Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments