Pondělí, 27 května, 2024
NewsSpolečnost

Hospodský kvíz v Brandýse je zábava pro všechny

Již téměř pět let se v Brandýse nad Labem soutěží v oblíbeném hospodském kvízu. Šest desítek otázek jednou za 14 dní potrápí soutěžící, ale především jsou možností, jak se pobavit a ještě se něco dozvědět.

V Brandýse nad Labem se soutěží v Brandejské pivnici Radegast, a to vždy každý lichý týden od 19:00. Brandýský kvíz má svoji facebookovou skupinu, ve které se jednotlivé týmy složené z jednoho až šesté hráčů mohou hlásit. Startovné za hráče je 60 Kč a další kvíz je již 9. února.

Exkluzivní rozhovor s brandýskou kapelou Bound To Break

Celkem padne 56 otázek z různých oborů. Body se sčítají a na konci večera pak nejlepší týmy získají cenu – láhev alkoholu, poukázku na útratu nebo rundu panáků. Celým večerem provází moderátor, který se stará o zábavu.

Soutěžící ale v kvízu nesoutěží jen mezi sebou v rámci jednoho večera, ale mohou svůj výsledek porovnat s výsledky ostatních týmů v rámci kraje i celé republiky. Během jarní sezóny poběží mezihospodské ligy, ve kterých se budou moci týmy srovnávat mezi sebou. 60 týmů bude na konci sezóny odměněno hodnotnými cenami od partnerů Hospodského kvízu – Radegast, Albi Deník N a Captain Morgan.

Přidat na Seznam.cz