Úterý, 25 června, 2024
DopravaSvatováclavská pouť

Dopravní omezení na Svatováclavské pouti

Svatováclavská pouť 2022 přinese omezení v dopravě. Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav připravilo pro občany a návštěvníky informace týkající se zákazů vjezdů a stání.

Od středy 21. září bude zákaz zastavení v ulicích: Průhon, U Starého Labe a Šarochova. A samozřejmě i v ulici Lázeňská, kde bude i zákaz vjezdu

Od pondělí 26. září bude zákaz zastavení v části ulice Mělnická podél Mariánského náměstí. Od úterý 27. září pak už nebude možné zaparkovat ani v dalších částech Mariánského náměstí. Ve večerních hodinách může dojít ke chvilkovému omezení dopravy v okolí baziliky Nanebevzetí Panny Marie, kde se kolem 19:00 očekává příjezd relikvie.

Svatováclavská pouť 2022

Ve středu 28. září bude od 6:00 do 14:00 uzavřena ulice Boleslavská (od ulice Jezdecká, areál Normy bude otevřený), přes Mariánské náměstí, Maxe Švabinského, Most Generála Lišky (ke křižovatce s ulicemi Na Celné a Na Prádle). Autobusové linky budou do 14:00 odkláněny přes Brandýs.

Zákazy zastavení ve středu 28. září:
Komenského (po křižovatku se Školní)
Jungmannova (od Boleslavské po Hálkovu)
Školní
Maxe Švabinského (od baziliky sv. Václava po kapli sv. Rocha)

Zákazy zastavení Stará Boleslav 
část Na Celné
část Na Prádle
Plantáž

Zákaz zastavení Na Celné a Na Prádle       Zákaz zastavení Plantáž
Spojnice Staré Boleslavi a Brandýsa nad Labem by měla být zprůjezdněna do 14:00 včetně autobusové dopravy. Až do 18:00 bude uzavřena část Mělnické podél Mariánského náměstí. Samozřejmě nebude možné stále vjet do Lázešké a Houštky, kde bude do večerních hodin probíhat stánkový prodej a lunapark. 

Zdroj: Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Přidat na Seznam.cz