Úterý, 25 června, 2024
DopravaNews

Do Staré Boleslavi začaly jezdit žluté vlaky Regiojet

Na trati Ústí nad Labem hl. n. – Kolín, která vede přes nádraží ve Staré Boleslavi, od neděle jezdí druhý největší český dopravce Regiojet. Před časem vyhrál soutěž ministerstva dopravy a vystřídá tak České dráhy.

Pro cestující se téměř nic nemění. Ve vlacích budou platit jízdenky Regiojetu, ale také jízdenky v tarifu PID a DÚK. Cestující, kteří budou cestovat na jízdné RegioJet, mají automaticky jako součást jízdenky také rezervaci místa. Ve vlacích budou platit také jízdní doklady jednotného tarifu OneTicket.

„Denně se bude jednat celkem o 16 spojů – 8 v každém směru, které budou zastavovat v následujících stanicích: Ústí nad Labem hl. n., Ústí nad Labem západ, Ústí nad Labem – Střekov, Litoměřice město, Štětí, Mělník, Všetaty, Stará Boleslav, Lysá nad Labem, Nymburk hl. n., Poděbrady, Velký Osek a Kolín,“ uvedl Regiojet v tiskové zprávě.

Standardem bude ve vlacích vybavení vagonů, které obsahují připojení k internetu, sledování filmů a další zábavu prostřednictvím palubního portálu. Cestující v první třídě dostanou navíc zdarma vodu a kávu.

Zdroj: Regiojet

Přidat na Seznam.cz