Úterý, 25 června, 2024
NewsRozhovorySpolečnost

Brandýská rodačka vybojovala dva tituly Miss

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav má od víkendu svou vicemiss a miss sympatie. Brandýská rodačka Klára Kuklová získala tyto tituly v soutěži Miss Baculaté Křivky 2023. Redakce Aktuálně z Brandýska jí položila několik otázek.

Soutěž Miss Baculaté Křivky 2023 pořádá spolek Baculaté křivky a vyvrcholila v sobotu na slavnostním galavečeru v Kolíně v hotelu Theresia. Výherkyněmi se staly:

Miss Facebook Baculaté Křivky 2O23 – Danny Havlíková Hauková
Miss Sympatie Baculaté Křivky 2023 – Klára Kuklová
Miss Sympatie Ulla Popken 2O23 – Mariana Kouzelná
2. Vicemiss Baculaté Křivky 2O23 – Lucka Krulíková Venclová
1. Vicemiss Baculaté Křivky 2O23 – Klára Kuklová 
Miss Baculaté Křivky 2O23 – Danny Havlíková Hauková

Gratulujeme k výhře, prosím představte se našim čtenářům.

Dobrý den, jmenuji se Klára Kuklová. Je mi 44 let. Jsem rodačka z Brandýsa nad Labem, kde i celý život žiji. Pracuji v brandýské mateřské škole, kde vařím pro předškolní dětičky již 8 let. Jsem vdaná a mám 2 děti.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Můžete nám prosím v krátkosti představit soutěž. Jaká tam jsou soutěžní kola a kolik bylo soutěžících?

Soutěž Miss Baculaté Křivky, pořádá Baculaté Křivky, z.s. záměr soutěže je ukázat, že i ženy kyprých tvarů jsou krásné. Od konce října začíná výběr krásek na další ročník. Vyplní se přihláška a každý měsíc vyberou 3. Do finále jde 12 žen. Samotný finálový večer se skládá ze společného tance, přehlídky oblečení, přehlídky spodního prádla, volné disciplíny a přehlídky večerních šatů, které si finalistky sami navrhnou.

Jak náročná soutěž byla a co pro vás bylo nejhorší? Naopak, co pro vás bylo hračkou?

Samozřejmě jsem musela vystoupit ze své komfortní zóny. Plní se úkoly zadané pořadatelkami. Někdy to byl tvrdý oříšek, ale prala jsem se statečně. Volnou disciplínu jsem měla hned vymyšlenou ta byla pro mě asi nejjednodušší. A myslím, že se všichni pobavili. Nesla zvláštní název Péčko. Všichni byli v očekávání, co to jako bude. Sama jsem složila stand up comedy, každé slovo začínalo na písmeno P.

Jaké jste měla pocity, když jste se dozvěděla, že jste vyhrála? A co výhra obsahovala?

Pocity jsou nepopsatelné. Jak říkával „Karel Gott“ to jsem opravdu nečekala. Byly jsme jedna krásnější než druhá. Myslím, že výběrem poroty, která měla 5 členů, jsem nebyla překvapená jen já sama. Ale samozřejmě je to moc krásný pocit. Výhra obsahuje welness pobyty, spoustu kosmetiky, dárkových poukazů na focení, líčení, šperky, parfémy. Ani jsem to neunesla.

Plánujete účast v nějaké podobné soutěži do budoucna?

Účast v podobné soutěži již neplánuji. Jedna krásná zkušenost mi bohatě stačí. Byla jsem jeden večer celebrita, moc jsem si celou soutěž užila. A budu mít co vyprávět vnoučatům, až přijdou.

Foto: Baculaté křivky z.s.

Přidat na Seznam.cz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments