Pondělí, 27 května, 2024

O nás

Nezávislý zpravodajský web Aktuálně z Brandýska vznikl v roce 2021 a navázal na úspěšný projekt na Facebooku z roku 2017. Web se zabývá regionálním zpravodajstvím, zajímavostmi, událostmi, reportážemi, ale také obrazovým zpravodajstvím, kde nechybí fotografie a videa.

Pro své čtenáře přináší zprávy ze středního Polabí, do nějž patří města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Čelákovice, Kostelec nad Labem, Neratovice, ale i další obce – Nehvizdy, Mochov, Mratín, Káraný, Záryby, Zápy, Zeleneč, Lázně Toušeň nebo Dřevčice a Lhotu atd.

Aktuálně z Brandýska zahrnuje několik rubrik, vlajkovou lodí jsou rubrika Politika (Zprávy), Doprava, Společnost, Krimi, ale také Kultura nebo Příroda. Čtenáři mohou posílat své tipy na zajímavost na redakční e-mail nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Aktuálně z Brandýska můžete sledovat na Facebooku, ale také na Youtube kanálu.

Jsme nezávislý webový portál, který není spjat s žádnou politickou stranou ani hnutím ve městě nebo kdekoliv jinde.

Za tým Aktuálně z Brandýska Martin Pospíšil

Web Aktuálně z Brandýska nabízí možnost inzerce. Vyberte si a kontaktujte nás.

Autorem neoznačených fotografií je Aktuálně z Brandýska.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nechceme čtenáře zahlcovat reklamními bloky, a proto jsme se rozhodli vyzkoušet možnosti přispění na provoz webové stránky prostřednictvím QR kódu. Pakliže se vám líbí, co děláme, podpořte prosím libovolnou částkou další rozvoj projektu. Děkujeme.

Provozovatel serveru
Bc. Martina Halusková, DiS.
IČO: 17958491
Sídlo: V Uličce 2291, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001