O nás

Nezávislý zpravodajský web Aktuálně z Brandýska vznikl v roce 2021 a navázal na úspěšný projekt na Facebooku z roku 2017. Web se zabývá regionálním zpravodajstvím, zajímavostmi, událostmi, reportážemi, ale také obrazovým zpravodajstvím, kde nechybí fotografie a videa.

Pro své čtenáře přináší zprávy ze širšího okruhu Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi, který zahrnuje například Čelákovice, Nehvizdy, Mochov, Kostelec nad Labem, Káraný nebo Dřevčice a Lhotu.

Aby vám neunikly zajímavosti a aktuální informace, staňte se prosím fanoušky naší stránky na Facebooku nebo Instagramu a budete v obraze.

Aktuálně z Brandýska zahrnuje několik rubrik, vlajkovou lodí jsou rubrika Politika (Zprávy), Doprava, Společnost, Krimi, ale také Kultura nebo Příroda. Čtenáři mohou posílat své tipy na zajímavost na redakční e-mail nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Aktuálně z Brandýska můžete sledovat na Facebooku, ale také na Youtube kanálu.

Za tým Aktuálně z Brandýska Martin Pospíšil

Autorem neoznačených fotografií je Aktuálně z Brandýska.

Přihlaste se k odběru nejzajímavějších článků, který vyšly v uplynulém týdnu.

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Nechceme čtenáře zahlcovat reklamními bloky, a proto jsme se rozhodli vyzkoušet možnosti přispění na provoz webové stránky prostřednictvím QR kódu. Pakliže se vám líbí, co děláme, podpořte prosím libovolnou částkou další rozvoj projektu. Děkujeme.

Provozovatel serveru
Bc. Martina Halusková, DiS.
IČO: 17958491
Sídlo: V Uličce 2291, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001